Série se stěhuje na vsetínský Lapač, uspěje Poruba i v tamějším bouřlivém prostředí?

Série se stěhuje na vsetínský Lapač, uspěje Poruba i v tamějším bouřlivém prostředí?

Adam Bagar, 03.03.2013
Úvodní utkání čtvrtfinálového souboje Poruby se Vsetínem je již minulostí. V sérii hrané na tři vítězná utkání se oba celky přesunují na Lapač, kde bude odehráno druhé utkání. S psychickou výhodou do něj vstoupí RT TORAX, který v sobotu precizní hrou soupeři prakticky nic nedovolil a zvítězil fotbalově 1:0. Na Vsetíně se však čeká výborná kulisa a svěřenci trenéra Tomáše Sršně, který tamější prostředí velmi dobře zná, to nebudou mít jednoduché. "Bude to hodně těžké, ale jedeme si pro vítězství," říká porubský lodivod. Pojeďte povzbudit porubské hokejisty, utkání je na programu v pondělí 4. března od 17:30. Připraven bude samozřejmě i textový online přenos, kterým vás provede Filip Bazala.

První utkání čtvrtfinálové série

HC RT TORAX Poruba 2011 – VHK Vsetín 1 : 0 (0:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky:
36. Piják (Hašek).

Sestavy v posledním utkání

VHK Vsetín: Hromada – Farda, Vrba, Tesařík, Tichý, Žabčík, Hoďa, Vodák – Zúbek, Vaněk D., Mikšovský – Vítek, Hruška, Dubec – Brezáni, Podešva, Kajaba.

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich – Wolf, Šindelář, Prokop P., Prokop L., Hruzík, Slavík – Sedlář, Krayzel, Vaněk R. – Buček, Vrána, Chaloupka – Hašek, Pavlačka, Piják.

Představme si rozhodčí

Ve druhém čtvrtfinále mezi Vsetínem Porubou by se měl v roli hlavního rozhodčího představit Michal Dědek z Vyškova. Na čarách mu bude vypomáhat dvojice Václav Hanzlík ze Štramberka a Jaroslav Štěpán z Kopřivnice.

Druhá utkání čtvrtfinále play-off – sk. Východ

04.03. 18:00 HC Nový Jičín – HC ZUBR Přerov
04.03. 18:00 HC Slezan Opava – HC AZ Havířov 2010
04.03. 18:00 HC Baník Karviná – LHK Jestřábi Prostějov

Důležité odkazy

Webové stránky soupeře: www.hc-vsetin.cz

Online přenos: VHK Vsetín – HC RT TORAX Poruba 2011

Více podrobností: Preview k prvnímu utkání

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Stadion Litoměřice
HC RT TORAX Poruba 2011