Semifinálová bitva napíše v Přerově čtvrtý díl. Cíl je jasný - vítězství a postup do finále!

Redakce, 12.03.2014
Jistě máte ještě v hlavách úspěšnou čtvrtfinálovou sérii s Hodonínem, ta zatím slouží jako jakási předloha pro semifinálovou bitvu s Přerovem. Úvodní tři duely patřily domácím a aby porubští hokejisté do puntíku zopakovali vývoj série s Drtiči, budou muset ve čtvrtek 13. března na Hané uspět. Ostatně dvakrát se jim to už v sezoně povedlo a daleko od vítězství nebyli ani v neděli. RT TORAX vede 2:1 na zápasy a k postupu do finále, v němž už Prostějov netrpělivě čeká na svého soka, mu stačí udělat pouhý krok. Zadaří se už v nejbližším klání, které startuje tradičně v 18 hodin? Zápas můžete klasicky sledovat prostřednictvím textového online přenosu.

Připomeňme si úvodní tři semifinálová utkání

1. semifinále: HC RT TORAX Poruba 2011 – HC ZUBR Přerov 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky:
28. Sedlář (Krayzel, Pechanec), 49. Krayzel (Sedlář, Pechanec) – 4. Kovařík (Šťastný, Vlček).

Více info: Poruba slaví první semifinálové vítězství, dramatickou bitvu s Přerovem rozsekl Krayzel

2. semifinále: HC ZUBR Přerov – HC RT TORAX Poruba 2011 5:2 (2:1, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky:
17. Goiš (Osina, Sedlák), 19. Kovařík (Goiš), 51. Haloda (Kolář), 58. Vlček (Brančík), 59. Sakrajda (Haloda) – 4. Vrána (Sedlář), 40. Vrána.

Více info: Srovnáno! Poruba poprvé v sezoně na Hané padla, Zubři rozhodli v závěrečné desetiminutovce

3. semifinále: HC RT TORAX Poruba 2011 – HC ZUBR Přerov 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky:
27. Seidler (Prokop, Zachar), 32. Seidler (Vaněk, Vrána), 60. Pechanec (Šindelář, Hruzík).

Více info: Skvěle! Porubští hokejisté nedovolili Zubrům skórovat a jsou krok od postupu do finále

Sestavy v posledním utkání

HC ZUBR Přerov: Sklenář – Pala, Osina, Janota, Vlček, Kudělka, Běhal, Haloda, Zbořil – Goiš, Sedlák, Kovařík, Sakrajda, Brančík, Ditrich, Šťastný, Kolář, Blinka, Školoud, Kratochvíl, Málek, Kundrátek.

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář – Prokop, Hruzík, Peslar, Javín, Šindelář, Slavík, Graca – Sedlář, Krayzel, Pechanec, Seidler, Vrána, Vaněk, Chaloupka, Pavlačka, Zachar, Buček.

Další semifinálové utkání Poruby:

Sobota 15. března – případný 5. zápas:

17:00 HC RT TORAX Poruba 2011 – HC ZUBR Přerov

Webové stránky soupeře: www.hokejprerov.cz