SEZÓNA 20/21: HC RT TORAX představuje realizační tým, přichází Martin Janeček

Lukáš Bajgar, 06.05.2020
V pondělí 4. května zahájil porubský hokejový klub přípravu na nový ligový ročník, již třetí v Chance lize. Nejvíce patrnou změnou je rozšíření trenérského dua František Výborný – Marek Pavlačka o Martina Janečka, jenž do Ostravy přichází z druholigové štace v celku DRACI ŠUMPERK.

František Výborný převzal coby hlavní kouč HC RT TORAX v lednu letošního roku, čímž po několikaleté trenérské odmlce přinesl do Poruby tolik cenné znalosti a zkušenosti. V roli asistenta zůstává místní legenda, Marek Pavlačka; trenérský ensemble nově v roli asistenta doplňuje rovněž velezkušený muž, Martin Janeček. Toho si možná příznivci porubského celku pamatují z časů HC SAREZA Ostrava, klubu tehdy pomáhal nejen k historicky prvnímu postupu do I. ligy, ale byl také hráčem úvodní formace a nakonec v Porubě odehrál devětadevadesát zápasů. Do Poruby přichází ze Šumperka, má však bohaté zkušenosti z Havířova, Sparty Praha či z Opavy.

Realizační tým HC RT TORAX Poruba 2011

Hlavní trenér:František Výborný