SETKÁNÍ VEDENÍ KLUBU S FANOUŠKY: Chceme hrát playoff, hlásí Pavel Hinner a Tomáš Häring

Dominik Březný, Patrik Rošič, 08.09.2022
Ve středu 7. září 2022 se konalo v prostorách RT TORAX ARENY setkání vedení klubu a zástupců A-týmu. Na středečním sezení padlo několik dotazů a v článku níže si můžete pročíst ty nejdůležitější, které v tiskovém centru padly.

V přátelské atmosféře se nejdříve ujal slova Generální manažer klubu, pan Pavel Hinner, který zprvu poděkoval přítomným fanouškům za účast, aby posléze zhodnotil minulou sezonu a nastínil, jak probíhala skladba týmu pro nový ročník Chance ligy.

„Minulá sezona neproběhla úplně podle našich představ, ale někdy je dobré spadnout na zem, poučit se z chyb a zase vstát,“ zmínil Pavel Hinner na začátek a následně pokračoval už pozitivněji, „jsem rád, že se nám podařilo složit kádr z osmdesáti procent z odchovanců anebo hráčů, kteří mají vztah k městu; zbytek jsme vhodně doplnili zkušenými hráči. Pevně věřím, že tým bude soudržnější a splní náš cíl, kterým je postup do playoff.“

Jako druhý se chopil slova President klubu, Tomáš Häring, který fanoušky informoval o prodloužení smlouvy na komerční název haly a také o jejím novém logu. Poté už navázal na předřečníka, pana Hinnera, kdy nastínil vytyčené cíle.

„Soutěž bude letos nabitá, nikdo nechce hrát dole a to ani my. Chceme hrát na špici, ale bude to velice těžké! Budeme potřebovat podporu zejména vás, fanoušků,“ apeloval president klubu na přítomné příznivce.

Následně promluvil i nový ředitel klubu, Rudolf Tošenovjan, který představil nové dresy, v nichž budou hrát letos všechny věkové kategorie klubu. Vyjádřil se i k oslavám výročí 90 let klubu, kdy smutně poznamenal: „Minulou sezonu nám oslavy zmařily opatření kvůli nemoci Covid-19.“ Optimisticky navázal hned vzápětí: „Nechceme fanoušky ochudit o tyto oslavy a plánujeme k tomuto výročí našeho hokeje hned několik akcí, na kterých momentálně pracujeme.“

Ke slovu se dostali i zástupci týmu, jako první trenér Jiří Režnar zhodnotil přípravu a následně nadšeně pronesl: „Jsme dobře připraveni, hráči znají své role a berou je na vědomí. V mužstvu je dobrá nálada a věřím, že toto přeneseme i na led.“

V den setkání si mužstvo zvolilo i svého kapitána, kterým bude Patrik Urbanec, za asistenta vybrali Michala Vachovce. Oba hráči byli přítomní na schůzce a společně potvrdili slova trenéra. „V kabině je super nálada! Oproti minulé sezoně je to velká změna,“ ujistil přítomné nový kapitán Patrik Urbanec.

„Chceme hrát dobrý hokej, který se bude líbit, a chceme hlavně vyhrávat! Máme opravdu silný kádr,“ dodal následně Michal Vachovec.

Po úvodních slovech začala diskuze s fanoušky, kteří pokládali dotazy zejména na propagaci klubu a hráčský kádr. Na závěr vedení poděkovalo znovu všem za účast.

„Bylo to první organizované setkání s fanoušky a věřím, že z toho uděláme tradici a v dalších letech zde přivítáme víc fanoušků, protože nás jejich názory zajímají. Děláme to hlavně pro ně!“ zhodnotil setkání ředitel klubu, Rudolf Tošenovjan.