Poslední krok je vždy nejtěžší, zvládne jej Poruba udělat již ve středu?

Adam Bagar, 05.03.2013
Čekala se vyrovnaná série, ale trenér Tomáš Sršeň dokázal své svěřence znamenitě připravit a po úvodní taktické domácí bitvě uspěl RT TORAX i na horkém ledě vsetínského Lapače. Druhé utkání rozhodl suverénní nástup porubského celku, který se ujal brzkého tříbrankového náskoku. Již ve středu 6. března může Poruba postoupit mezi čtyřku nejlepších. Je však pravidlem, že poslední krok bývá nejtěžší. Zvládne jej udělat Sršňova družina již na domácí půdě? To se dozvíme až na konci utkání, jehož úvodní buly bude z rukou arbitra Czubaje vhozeno v 18 hodin. Nenechte si utkání ujít! V případě vaší neúčasti jej můžete tradičně sledovat prostřednictvím textového online přenosu.

Předešlá utkání čtvrtfinálové série

HC RT TORAX Poruba 2011 – VHK Vsetín 1 : 0 (0:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky:
36. Piják (Hašek).

VHK Vsetín – HC RT TORAX Poruba 2011 2 : 5 (0:3, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky:
40. Dubec, 53. Hoďa (Vaněk D., Báchor) – 2. Vrána (Prokop L.), 7. Vrána (Prokop L.), 10. Vaněk R. (Krayzel, Šindelář), 39. Prokop P., 60. Buček (technický gól).

Sestavy v posledním utkání

VHK Vsetín: Hromada (10. Plšek) – Farda, Vrba, Tesařík, Vodák, Žabčík, Hoďa, Báchor – Zúbek, Vaněk D., Mikšovský – Hruška P., Hruška O., Dubec – Brezáni, Podešva, Vítek – Kubo, Holík, Kajaba.

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich – Wolf, Hruzík, Prokop P., Prokop L., Slavík, Mládenka – Sedlář, Krayzel, Vaněk R. – Buček, Vrána, Chaloupka – Hašek, Pavlačka, Piják.

Představme si rozhodčí

Ve třetím čtvrtfinále mezi Vsetínem Porubou by se měl v roli hlavního rozhodčího představit Vojtěch Czubaj z Dětmarovic. Na čarách mu bude vypomáhat dvojice Václav Hanzlík ze Štramberka a Jaroslav Štěpán z Kopřivnice.

Třetí utkání čtvrtfinále play-off – sk. Východ

06.03. 18:00 HC ZUBR Přerov – HC Nový Jičín (série 2:0)
06.03. 18:00 HC AZ Havířov 2010 – HC Slezan Opava (série 1:1)
06.03. 18:00 LHK Jestřábi Prostějov – HC Baník Karviná (série 0:2)