Poruba vybrala pro Honzíka 10 500 korun. Děkujeme!

Pavlína Vítková, 03.09.2021
V úterý 31. srpna se v porubské RT TORAX ARENĚ uskutečnilo charitativní utkání na pomoc rodině Vavříkových. Vybraná částka rodinu nyní přiblíží k tomu, aby se mohla přestěhovat i se synem Honzíkem do vysněného bezbariérového domu.

Pětatřicetiletý Honza žije se svým otcem v devátém patře panelového domu v Zábřehu a jediné, co si oba přejí, je dostat nový bezbariérový domov. A pomoci se jim rozhodl i porubský hokejový klub.

Fanoušci mohli přispět už jen tím, že na charitativní utkání přišli. Výtěžek ze vstupného totiž putoval na transparentní účet projektu Honzíkova cesta domů. Zároveň návštěvníci mohli v hale přispívat i do připravené kasičky. Výsledkem tak je částka 10 500 korun!

„Chtěl bych moc poděkovat všem návštěvníkům charitativního utkání, kteří přispěli svou měrou k uskutečnění Honzíkova snu," těší generálního manažera Pavla Hinnera. „Jsem velice rád, že nám vyšel hokejový klub v Porubě vstříc,“ doplnil Bohumil Kovalský, zakladatel nadačního fondu. Porubští příznivci ukázali velké hokejové srdce. Klub i nadační fond Patříme k sobě Oli jsou vděční všem dárcům!

Pomáhat ale můžete zasláním libovolné částky na transparentní účet i nadále:

2701939976/2010 s variabilním číslem: 12

Možností, jak pomoci, je více, a to: