Poruba hostí ve Vítkovicích ústecký Slovan, udrží se HC RT TORAX na čele?

René Chyla, 14.09.2018
Tři zápasy = osm bodů. Start, o jakém se porubským fanouškům mohlo před začátkem ligy jen snít. Sny se ale proměnily ve skutečnost, HC RT TORAX předčil v úvodních třech kolech všech ostatních čtrnáct týmů Chance ligy a vede prvoligovou tabulku. Žádný jiný z týmů, kterých hrál utkání ve všech kolech (při současném sytémů 15 týmů vždy jeden tým v každém kole stojí), nedokázal zvítězit ve všech třech zápasech. Poruba srazila Kadaň, Kladno i Havířov a nyní se těší na bitvu s dalekým Ústím nad Labem, jež prohrálo doposud všechny zápasy – doma s Třebíčí 3:4 a naposledy dostal Slovan výprask 1:6 v Litoměřicích. Poslední vzájemný zápas se datuje do roku 2008, v němž Ústí nad Labem přejelo na domácím ledě Porubu vysoko 7:0. První zápas po více než deseti letech bude hostit v sobotu 15. září vítkovická OSTRAVAR ARÉNA, úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin.

4. kolo Chance ligy
HC RT TORAX PORUBA 2011 vs. HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM
sobota, 15. září 2018, 17:00 hod.
OSTRAVAR ARÉNA, Ostrava-Zábřeh

Vstupné: 70 Kč, děti do 15 let a držitelé průkazů ZTP a ZTP/P vč. doprovodu zdarma