PORUBSKÉ SRDCE! Charitativní utkání pro Centrum dětské traumatologie a chirurgie ukázalo, že si umíme pomáhat

Lukáš Bajgar, 07.12.2022
Středeční utkání HC RT TORAX Poruba 2011 s VHK ROBE Vsetín skloubilo příjemné s užitečným. Celá Poruba se spojila v jeden organismus, který mohl ukázat a také prokázal, jak velké srdce má. A osvědčil se na výbornou! Na Centrum dětské traumatologie a chirurgie vybrali příznivci místního hokeje obrovské množství darů, všem poděkoval ředitel Fakultní nemocnice Ostrava, MUDr. Jiří Havrlant, MHA.

Hokejisté HC RT TORAX Poruba 2011 předali ve středu 7. listopadu Centru dětské traumatologie a chirurgie před dvěma tisícovkami návštěvníků symbolické koše plné hraček a papírenského zboží pro dětské pacienty, zatímco větší část darů čekala pro zástupce Fakultní nemocnice Ostrava připravena u hlavního vchodu RT TORAX ARENY.

Dary, které sesbírali nejen fanoušci, ale i samotní hráči, rodiče či členové realizačních týmů, převzal ředitel Fakultní nemocnice Ostrava, MUDr. Jiří Havrlant, MHA, společně se zástupkyněmi Centra dětské traumatologie a chirurgie, Mgr. Simonou Novákovou a Mgr. Hanou Horelovou.

Zazněla slova díků a my, coby hokejový klub, věříme, že se nastalá spolupráce bude jen rozvíjet a že nezůstane jen u právě proběhlé charitativní akce. Všem dárcům velice děkujeme a jsme rádi, že jsme ukázali, že i v těchto nelehkých časech umíme pomoci.