ODLOŽENO! Exhibiční utkání Legendy HK Poruba vs. Fotbalové legendy v náhradním termínu

Lukáš Bajgar, 26.11.2021
Exhibiční utkání Legendy HK Poruba vs. Fotbalové legendy se vzhledem k vládním opatřením a nouzovému stavu odkládá.

Exhibiční utkání hokejových a fotbalových legend bylo po dohodě odloženo na blíže nespecifikovaný termín příštího roku. Nová vládní opatření během aktuálního nouzového stavu určují, za jakých podmínek se mohou konat akce. Jelikož charitativní utkání nespadá do kategorie profesionálního sportu, může se hromadných akcí tohoto typů zápasů a turnajů zúčastnit maximálně sto lidí.

„Po zralé úvaze a jednoznačné dohodě obou stran jsme se rozhodli utkání odložit na jaro příštího roku, budou-li podmínky pro konání hromadných akcí již příznivější,“ informuje prezident klubu Tomáš Häring. „Plně respektujeme nejen vládní nařízení, ale i epidemiologickou situaci v České republice. Přesto jsme se dohodli se soupeřem, že utkání nejen že uspořádáme, ale přilákáme i další zajímavá jména.“

Kompenzace vstupného

Lístky na utkání nadále jsou v platnosti, přesto zájemcům o vrácení peněz bude vyhověno po předložení platné vstupenky. A to již v pátek 26. listopadu na sekretariátu klubu do 15:00, případně v sobotu 27. listopadu od 15:00 - 16:00.