Kuka či Baroš? Vrcholem oslav devadesáti let porubského hokeje bude UTKÁNÍ HVĚZD

Lukáš Bajgar, 28.09.2021
Porubský hokej vstoupil do své devadesáté zimy od svého vzniku a v roce 2022 oslaví přesně devadesát let od svého vzniku. 26. listopadu 2021 přivítají porubské legendy ty ze světa fotbalu a bude se nač těšit!

Tradice hokeje v Porubě sahá do třicátých let minulého století, kdy parta nadšenců prvně nazula brusle, podomácku vyrobené hole a stejně tak vytvořený puk, a dala základ klubu, jenž jednoho dne bude společně s Vítkovicemi jediným profesionálním hokejovým klubem v Ostravě. I devadesát let poté!

V rámci jubilejní sezony si HC RT TORAX Poruba 2011 přichystal překvapení v podobě UTKÁNÍ HVĚZD. To se sehraje v pátek 26. listopadu od 18:00. Předcházet mu bude autogramiáda, ocenění funkcionářů a bývalých hráčů Poruby a bohatý doprovodný program.

Detaily k utkání budou zveřejňovány postupně a o nic nebudete ochuzeni!

Nač a na koho se těšit? Kostra porubského týmu se skládá a nominace hráčů bude zveřejněna, každopádně uvidíte spoustu známých a populárních jmen.

Soupeřem porubským legendám budou ty fotbalové. „Jsem velice rád, že jsme se domluvili a že přichystáme pro diváky výbornou show,“ předesílá Pavel Hinner, „diváci se mohou těšit na Pavla Kuku, Milana Baroše, Vladimíra Šmicra, Jana Kollera, Karla Poborského a řadu dalších.“

Foto: Foto Vladimíra Šmicra pochází z portálu NHL.com