Korkiakoski naskočí v extralize, Hlinka s Káňou v Porubě končí

Redakce, 24.01.2021
Útočník Markus Korkiakoski předvádí v Porubě skvělé výkony, teď jeho hokejové umění mohou vidět i v Tipsport extralize. Má vyřízeny střídavé starty do Plzně, za kterou nastoupí už dnes v Olomouci.

28letý Korkiakoski se do Poruby přesunul v létě z Litoměřic a navázal na fantastické výkony z předchozích dvou ročníků, ve 22 zápasech zaznamenal už 27 bodů (10+17).

Není tedy divu, že po něm na západě Čech sáhli. „Markus si o šanci v extralize řekl výbornými výkony v dresu Poruby,“ těší generálního manažera klubu Pavla Hinnera.

Ten hlásí i další novinky, kádr RT TORAXu opustili k 22. lednu po vzájemné dohodě útočníci Michal Hlinka a Jan Káňa. „Oběma děkujeme za odvedenou práci a přejeme jim hodně štěstí v další kariéře.“