Je jasno! Poruba se v semifinále střetne s Jágrem a spol., série začne v pátek na Kladně

Redakce, 30.03.2021
Rozjetí porubští hokejisté už znají jméno svého soupeře pro semifinále playoff Chance ligy – po Prostějovu a Přerovu se střetnou s vítězem základní části, o finále si to rozdají s Rytíři. Série startuje v pátek 2. dubna na kladenském ledě.

Na stejném místě se o den později odehraje i druhé utkání. Do Poruby se semifinálová série přesune v úterý 6. a ve středu 7. dubna, kdy už může být o finalistech jasno.

Případný pátý zápas je na programu v sobotu 10. dubna na Kladně, šestý v neděli 12. dubna v RT TORAX Areně a rozhodující sedmý v úterý 14. dubna na půdě Rytířů.

Poruba vstoupí do semifinále s famózní bilancí. Vyhrála všech dosavadních sedm utkání playoff a pod taktovkou trenérů Suchánka a Moravce dokonce desetkrát za sebou.

S Kladnem navíc v sezoně odehrála dva velice vyrovnané zápasy. Nejdřív doma slavila výhru 4:3 po samostatných nájezdech, následně na soupeřově ledě prohrála 2:3.

Pikantní sérii proti Jaromíru Jágrovi, Tomáši Plekancovi a spol. můžete sledovat živě na Hokejka TV. Stejně jako druhou partii, v níž si to rozdají Jihlava se Vsetínem.

Porubský program semifinále

Pátek 2. dubna – 1. zápas:
Rytíři Kladno – HC RT TORAX Poruba 2011

Sobota 3. dubna – 2. zápas:
Rytíři Kladno – HC RT TORAX Poruba 2011

Úterý 6. dubna – 3. zápas:
17:30 HC RT TORAX Poruba 2011 – Rytíři Kladno

Středa 7. dubna – 4. zápas:
17:30 HC RT TORAX Poruba 2011 – Rytíři Kladno

Sobota 10. dubna – případný 5. zápas:
Rytíři Kladno – HC RT TORAX Poruba 2011

Pondělí 12. dubna – případný 6. zápas: