Hotěk slaví góly jako jednorožec, teď přidal i tanec: Kluci už si ze mě dělají srandu

Hotěk slaví góly jako jednorožec, teď přidal i tanec: Kluci už si ze mě dělají srandu

Adam Bagar, 15.03.2021
Poruba v nejkratším možném čase přešla v předkole playoff přes Prostějov. Jednou z klíčových postav série byl rovněž 21letý útočník Michal Hotěk, který zaznamenal dvě trefy do černého. Nejdřív v prodloužení rozsekl úvodní partii a pak načal střelecký účet při postupovém triumfu 5:1 – oba góly ozdobil svou netradiční oslavou.

Zatímco v prvním případě ani moc nešla postřehnout, jelikož na něj naskákali jeho parťáci, na Hané už ji předvedl v plné parádě, což neuniklo třeba ani pozornosti serveru Hokej.cz.

„Už ani nevím, jak to vzniklo. Ale poprvé jsem takovou oslavu udělal proti Frýdku, když jsem dal svůj druhý gól za Porubu. Oslavil jsem ho takovým jednorožcem,“ líčí Hotěk.

Od té doby slaví své góly výhradně s hokejkou na hlavě, v Prostějově k tomu přidal i elegantní taneček. „To už byl k tomu takový přídavek navíc,“ usmívá se porubský forvard.

Co na jeho netradiční kousky říkají spoluhráči? „No, že jsem takový unicorn (angl. jednorožec, pozn. red.), teď si ze mě dělají jen furt srandu,“ pokračuje pobaveně Michal Hotěk.

V základní části vstřelil jen tři góly, v úspěšném předkole s Jestřáby hned dva. „Myslím, že si to všechno sedlo a s klukama nám to klape. Snad to takhle půjde i nadále,“ přeje si.

Už v pátek Porubě startuje čtvrtfinále playoff, v němž změří síly se Zubry. Pro Hoťka to bude dost pikantní série. „Pocházím z Přerova, takže to pro mě bude speciální,“ potvrzuje.

×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC RT TORAX Poruba 2011
×
Dnes v 12:00 | Dor.
HC RT TORAX Poruba
HC Vítkovice Ridera