HC RT TORAX Poruba 2011 podpořilo spolek Život naplno a bez bariér

Lukáš Bajgar, 04.12.2020
V pátek 4. prosince se za účasti A-týmu HC RT TORAX Poruba 2011 setkali předseda spolku Život naplno a bez bariér Jiří Kotáb s předsedou klubu Tomášem Häringem a trenérem Františkem Výborným; spolku Život naplno a bez bariér byl předán podepsaný dres HC RT TORAX Poruba 2011, s jehož pomocí se některému zdravotně postiženému dítěti v České republice může dostat vítané pomoci v podobě tabletu Apple iPad Pro. Dres bude možno vydražit v aukci sportovních dresů.

Spolek Život naplno a bez bariér z.s. připravil akci pro třicet zdravotně postižených dětí po celé ČR, kdy jim zdarma rozdá 30 tabletů Apple iPad Pro.

V současné nelehké chvíli se Život naplno a bez bariér rozhodl spojit síly také s HC RT TORAX Poruba 2011 ve snaze podpořit vánoční přání těchto dětí.

Ty se mohou na těchto speciálních tabletech učit poznávat barvy, malovat prstem, tvořit různé obrázky, ale hlavně se učit. Jelikož se nejedná o levnou záležitost, je výbornou zprávou, že byla domluvena spolupráce a tyto tablety dostanou děti darem. Partnerem spolku Život naplno a bez bariér je Macbookarna.cz, která vyšla iniciativě vstříc a po dlouhých jednáních poskytla tyto tablety za velmi zvýhodněných podmínek.

Akce se pořádá napříč celou Českou republikou ve snaze podpořit co nejvíce dětí!