FOTO: Zakončení letní přípravy žákovských kategorií nejen s vůní špekáčků

Romana Opatová, 01.07.2020
30. červen nebyl jen pro mnohé mladé hráče HC RT TORAX posledním školním dnem s rozdáváním vysvědčení a startem prázdnin, ale také dočasným rozloučením se s trenéry a se spoluhráči.

Letní příprava skončila! Hráči starší přípravky se svými trenéry Jiřím Trembáčem a Janem Dreslerem si pro poslední trénink zvolili areál Skalka family park. Začali společným 45minutovým tréninkem obratnosti a volným výběhem do lyžařského svahu. Následoval společný fotbálek a pak už volná zábava a opékání.

Této teambuildingové akce se účastnilo dvacet dětí (řada dalších již byla na prázdninách) s rodiči. Ke konci akce se všichni vzájemně i s trenéry rozloučili, popřáli si pohodové prázdniny a počátkem srpna se všichni opět potkají, tentokráte na prahu přípravy na hlavní sezónu. Prázdniny tak mohou začít i v kategoriích mládeže HC RT TORAX Poruba.