Do playoff virtuálně s fanoušky! #POrubeme

Lukáš Bajgar, 09.03.2021
HC RT TORAX Poruba 2011 čeká v předkole playoff nepříjemný soupeř z Prostějova, bitva hraná na tři vítězná utkání snad bude jen startovací čarou pro další vyřazovací boje. A i když nemůžete na tribuny, ukažte nám svou podporu!

Sílu sociálních sítí nelze více podceňovat a hokejový klub si je vědom vaší podpory, kterou si dennodenně studuje v komentářích na facebooku, instagramu či twitteru. Abychom si byli ještě blíže, přichází HC RT TORAX Poruba 2011 se speciálním hashem pro nadcházející vyřazovací boje. #POrubeme, jinými slovy rubeme v PlayOff !

#POrubeme

Tak jak bude klub označovat veškeré dění v playoff tímto hashem, budeme rádi, když vy své příběhy a fota plné podpory označíte taktéž tak. Sledujete zápasy skrze hokejkaTV? Vyfoťte selfie před obrazovkou a přidejte #POrubeme ! Vyfotíte se v šále Poruby u zimáku? Přidejte #POrubeme !

Ač na dálku, táhneme nyní za jeden provaz a vaše podpora je pro nás důležitá!