David Moravec propagoval HC RT TORAX na akci Vaše srdíčka v Avionu

Lukáš Bajgar, 13.05.2017
V sobotu 13. 5. 2017 se na akci Avion Shopping Parku "Vaše srdíčka v Avionu" představili také zástupci klubu HC TORAX Poruba, kteří široké veřejnosti přiblížili, co vše obnáší, když se rozhodnete svého syna / svou dceru přivést k hokeji.

Porubský hokej dostal své místo na slunci krátce po obědě a v téměř půlhodinové prezentaci představil šéftrenér mládežnického hokeje HC RT TORAX Poruba David Moravec nejen místní klub, ale především rodičům a mladým zájemcům, co vše budoucí naději českého hokeje čeká, chce-li se nejrychlejšímu kolektivnímu sportu věnovat.

David Moravec trpělivě odpovídal na dotazy zvídavé moderátorky a to nejen o práci s mládeží, ale i na útržky veleúspěšné kariéry čtyřiačtyřicetiletého olympijského vítěze a mistra světa. S organizací mu zdatně pomáhali také trenéři Petr Rambousek, Květoslav Foltýn a Jiří Trembáč, a také rodiče mladých hokejistů. Ti měli za úkol ukázat zvídavému publiku, jak se například souká do výstroje.

Více informací k tématu náboru do žákovského hokeje naleznete na TOMTO ODKAZU.

Fotogalerie z akce