Další zápas je tady! Poruba vyzve semifinalistu slovenské Extraligy

Patrik Rošič, 15.08.2022
Várka přípravných zápasů pokračuje! Po zápasech s Kopřivnicí a účastníky turnaje O pohár RT TORAX se tentokrát porubští hokejisté utkají s týmem z Bánskobystrického kraje, a to s mužstvem HKM Zvolen.

Letošní start přípravných zápasů je pro Porubany docela pestrý. V osmi dnech to bude už pátý zápas, který porubští borci absolvují. Po týmech z 2. ligy, Chance ligy a polské Extraklasy se hráči HC RT TORAX utkají s loňským semifinalistou a druhým celkem po základní části nejvyšší slovenské soutěže. Do RT TORAX ARENY totiž přijede změřit síly HKM Zvolen.

Na tento zápas se dostanete podobně jako v zápasech nedávného turnaje přes hlavní vchod (ulice Čkalovova) a jednotné vstupné je také stejné, tedy 40 Kč.