FOTO: V mlze husté tak, že by se dala krájet, vyrazil A-tým na Lysou horu

8. 5. 2026, Lukáš Bajgar
Suchá příprava A-týmu pokračuje tvrdým drilem, na Den vítězství vyrazili hráči HC RT TORAX Poruba 2011 v ranních hodinách na Lysou horu. Mrholilo, mlha padala, člověk viděl jen siluety, přesto se nikdo neztratil a na Lysé hoře se všichni sešli živí a zdraví. Těm rychlejším trval výšlap od Hotelu Petr Bezruč třičtvrtěhodinku, hráči se posilnili malinovkou a sestup byl už tzv. na pohodu.

Fotky