Zubří obora byla dobyta! Druhou výhru porubských starších dorostenců pečetil hattrickem Plachý

25.09.2016, Gabriela Juříková

V oficiálně třetím kole Ligy staršího dorostu zamířili porubští hráči na led Přerova, kde se na první branku čekalo patnáct minut. Skóre otevíral porubský Arnošt Plachý jenž se do brány Kocáka trefil v zápase ještě dvakrát. Na jeho první gól dokázal odpovědět v polovině utkání Petráš, ale to bylo ze strany domácích Zubrů vše. Hasala totiž dalších 21 střel vykryl. V další polovině utkání se prosazovali už jen hostující hráči a to nejen v přesilovkách, ale dokonce i v oslabení. K Plachého hattricku se gólově přidal dvakrát Jiří Brodek a Ernest Bochnak si k jedné brance připsal i dvě asistence a tak byla Zubří obora poprvé dobyta. Porubští mají naopak ze dvou zápasů plný počet bodů.

Liga staršího dorostu - 3.kolo ne 25.9.14:15
HC ZUBR Přerov
HC RT TORAX Poruba
Branky a nahrávky: 31. Petráš (Knápek) – 15. Plachý, 35. Bochnak E. (Vojtášek, Timura), 38. Plachý (Ferleťják), 45. Brodek (Bochnak E.), 53. Plachý (Žídek J.), 56. Brodek (Bochnak E.). Rozhodčí: Cik – Dopitová, Novotná. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 22:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6.
HC ZUBR Přerov: Kocák – Andrýsek, Tischer, Viktorin, Kopeček, Kotala, Koudela – Petráš, Krul, Knápek, Frolek, Štefka, Komačka, Smejkal, Gergel, Borot, Mrázek, Krzystek, Foltas
HC RT TORAX Poruba: Hasala – Lelek, Šolc, Kroček, Timura, Nagy, Pliska – Plachý, Ferleťják, Žídek J., Brodek, Bochnak E., Vojtášek, Puchala, Vavřík, Béreš, Benka-Rybár, Voznička
Dnes v 17:30 | Jun.
HC Slavia Praha