Výhrou skok na třetí příčku a k tomu další čisté konto Marka Hasaly

17.02.2017, Gabriela Juříková

Sedmé kolo Nadstavby Ligy staršího dorostu svedlo proti sobě v sedmém kole Přerov s Porubou. Vše podstatné pro vítězství jednoho z týmu se událo v druhé třetině, kdy bezbrankový stav změnil v druhé minutě Jan Žídek. O patnáct minut později si Poruba pojistila vedení gólem Michala Vavříka a dárek do šatny dostali Zubři v poslední minutě druhé třetiny. Ve třetí části utkání se stejně jako v první třetině nic zásadního neudálo, a tak mohl HC RT TORAX Poruba po šedesáti minutách slavit nejen zisk tří bodů, čímž se dostal v tabulce na třetí pozici, ale také šestou vychytanou nulu Marka Hasaly. Navíc je porubská obrana tou nejlepší ve skupině Východ.

Liga staršího dorostu - N7 pá 17.2.18:00
HC ZUBR Přerov
0:3(0:0, 0:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 22. Žídek J. (Bochnak E.), 37. Vavřík, 40. Richtár. Rozhodčí: Sedlák – Lakomý, Vodák. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 82. Průběh utkání: 0:3.
HC ZUBR Přerov: Kocák – Koudela, Svozil, Nesrsta, Kotala, Tischer, Hlaváč, Andrýsek – Knápek, Indrák, Petráš, Komačka, Gergel, Frolek, Mrázek, Krul, Borot, Smejkal, Krzystek
HC RT TORAX Poruba: Hasala – Lelek, Kroček, Timura, Nagy, Šolc, Gajdoš, Pliska – Ferleťják, Vojtášek, Richtár, Vavřík, Béreš, Brodek, Žídek, J. Voznička, Skalka, Bochnak E.