V promrzlém Šumperku ukořistili junioři další vítězství

02.02.2012, Adam Bagar

Pořádná zima doprovázela čtvrteční juniorský souboj Šumperka s Porubou. Ta přijela do jesenického podhůří v omlazené sestavě. Přesto dokázala držet s domácím celkem krok. V úvodních dvou třetinách se aktivnější Draci nedokázali proti dobře bránícímu soupeři prosadit, a tak po čtyřiceti minutách hry svítilo na světelné tabuli stále bezbrankové skóre. Poslední dvacetiminutovka již patřila RT TORAXu, ten o svém vítězství 2:0 rozhodl zásahy Davida Mačka a Reného Kysučana. Čisté konto si připsal Robert Rudl, který pochytal všech devatenáct domácích pokusů, včetně trestného střílení. V neděli juniorka hostí brněnský Warrior.

Liga juniorů - 32.kolo čt 2.2.18:00
DRACI PARS ŠUMPERK
0:2(0:0, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 46. Maček (Palkovič, Jasiok), 53. Kysučan (Baca, Mihal). Rozhodčí: Doležel – Cik, Vožda. Vyloučení: 3:4. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 19:21 (8:2, 7:7, 4:12). Průběh utkání: 0:2.
DRACI PARS ŠUMPERK: Misiorz – Navrátil, Feledík, Pražák, Vepřek, Nevrlý, Drtil, Prokopec, Holinka, Gewiese, Žalčík, Fryč, Galuška, Skoumal, Langr, Kastner, Horák.
HC RT TORAX Poruba 2011: Rudl – Baca, Dusík, Lužný, Vrána, Demel, Jasiok – Kysučan, Vidlák, Mihal – Kaleta, Kameníček, Rosypka – Kanaloš, Palkovič, Maček.