V komorním prostředí mrazivé haly slavili starší dorostenci osmou výhru v řadě

07.01.2017, Gabriela Juříková

Od 25. listopadu starší dorostenci v každém zápase bodovali a ne jinak tomu bylo i v prvním utkání roku 2017, kdy na ledě druhé porubské haly pozdravili na modré čáře soupeře z Uherského Hradiště. Tým, který obývá předposlední příčku tabulky to neměl s druhým týmem soutěže lehké. V první třetině lovil Peterek ze své branky puk sice jen jednou. V druhém dějství to už bylo ale dvakrát a až po čtvrtém porubské brance, která padla ve třetí části zápasu, odčarovali hosté porubskému gólmanovi Hasalovi čisté konto. Mladíci RT TORAX Poruby pak přidali ještě dvě trefy a v poměru 6:1 si připsali osmou výhru v řadě. Nejproduktivnějším hráčem byl Jiří Brodek se čtyřmi kanadskými body (1+3). Do konce základní části soutěže už zbývá odehrát jen dvě utkání. To nadcházející čeká starší dorostence v neděli v Brumově.

Liga staršího dorostu - 24.kolo pá 6.1.17:30
HC RT TORAX Poruba
HC Uherské Hradiště
Branky a nahrávky: 4. Ferleťják (Plachý, Lelek), 25. Nagy (Brodek, Vavřík), 36. Vavřík (Timura), 46. Kroček (Brodek), 54, Brodek (Kroček), 57. Richtár (Brodek) – 53. Vranec (Vítek). Rozhodčí: Janda – Hecht, Krakovčík. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1.
HC RT TORAX Poruba: Hasala – Lelek, Kroček, Timura, Nagy, Šolc, Zicháček – Richtár, Ferleťják, Vavřík, Voznička, Béreš, Brodek, Skalka, Plachý, Benka-Rybár, Vojtášek
HC Uherské Hradiště: Peterka – Kubeš, Hrabec, Buráň, Macharáček, Michalec – Zalubil, Flora, Zatloukal, Vítek, Šmíd, Vranec, Šobáň
Dnes v 17:30 | Jun.
HC Slavia Praha