Mladší dorost stále čeká na vítězné utkání, pátou prohru přivezl z Opavy

20.08.2014, Gabriela Juříková

V úterý 19. srpna jel mladší dorost odehrát utkání do nedaleké Opavy. První třetina vypadala pro hosty, kteří v přípravě ještě nevyhráli, nadějně. Opava však na obě vedoucí porubské branky našla odpověď, jedna byla v podobě trestného střílení. V druhém dějství si pak vypracovala čtyřgólové vedení, které si dalšími dvěma trefami ve třetí třetině pojistila. Poruba třetí brankou jen kosmeticky upravila prohru 8:3 a nadále čeká na vyhraný zápas. Autory porubských gólů byli Lukáš Dlouhý, Jakub Mrva a Marek Havránek. Hráčem utkání byl Lukáš Frydrych, který zařídil celkem šest opavských branek. V pátek 22. srpna od 11:30 hodin sehrají svěřenci trenéra Smetáka odvetné utkání v Havířově.

Přípravné zápasy mladšího dorostu - přát. út 19.8.12:00
Hokejový klub Opava
8:3(2:2, 4:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 6. Frydrych (Lelek), 11. Frydrych, 31. Frydrych (Hudečka), 34. Frydrych (Blecha), 35. Thiel (Hilšer, Blecha), 40. Frydrych, 44. Frydrych, 48. Thiel (Hilšer) – 5. Dlouhý (Voznička), 7. Mrva (Střondala, Vojtášek), 54. Havránek (Střondala). Rozhodčí: Koziol – Repper, Rychlý. Vyloučení: 6:4. Využití: 4:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 63. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 8:2, 8:3.
Hokejový klub Opava: Paul – Kroček, Mar, Lelek, Kažimír, Pělucha, Blecha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladovník, Kvasnica, Věntus, Adamczyk, Bitomský, Vojkovič, Beránek, Viktorín, Thiel
HC RT TORAX Poruba 2011: Mrázek – Dobeš, Klíma, Plachý, Glumbík, Havránek, Voznička Martin, Mrva, Střondala, Kroček, Puchala, Vojtášek, Zicháček, Balcárek, Voznička Marek, Dlouhý