Mladší dorost "B" se vrací od Ďáblíků bez bodu, skóroval pouze Hlavatý

12.11.2017, Gabriela Juříková

Mladší dorostenci odehráli v sobotním odpoledni utkání na ledě Nového Jičína. V souboji týmu na osmém místě s pátými Ďábly se na gól čekalo do čtrnácté minuty. Hráči RT TORAX Poruba dokázali celkem brzy odpovědět gólem Velena Hlavatého, takže se po přestávce bojovalo o vedení dál. Lépe to zvládli domácí Ďáblové, když překonali Hurčíka v šestadvacáté minutě a třicáté první a jelikož odpověď ze strany hostujícího týmu nepřišla, ani žádné další góly na střeleckou listinu nepřibyly, odjeli Porubští z Nového Jičína bez výhry. Další utkání odehrají svěřenci trenéra Bahníka už v neděli 12. listopadu v Kooperativa Areně proti Černým Vlkům.

Regionální liga mladšího dorostu - 13.kolo so 11.11.14:00
HK Ďáblíci Nový Jičín
HC RT TORAX Poruba "B"
3:1(1:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 14. Berka (Štibr, Brázda), 26. Štibr (Kaprál), 31. Brázda (Schmidt) – 26. Hlavatý (Prokeš). Rozhodčí: Havlík – Kaška, Caban. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.
HK Ďáblíci Nový Jičín: Horák (40. Rolk) – Kysučan, Kaprál, Urban – Štibr, Schmidt, Berka, Fablk, Brázda, Frals, Burýsek, Kadur, Samuhel, Jakubu
HC RT TORAX Poruba "B": Hurčík – Prepsl, Tošenovjan, Elbl, Bechný – Hlavatý, Prokeš, Pohl, Boguaj, Chovanec, Bukovjan, Elze, Zeman, Kubalák, Luzar