Marná snaha překonat defenzivu Kroměříže, starší dorost přijel bez bodů

26.02.2017, Gabriela Juříková

Zvládnout utkání v Kroměříži, mohla být stále reálná šance zahrát si o postup do extraligy. Ale... Po vedoucím gólu z třinácté minuty se uchýlili domácí k defenzivní hře a kolem brankoviště postavili doslova hradbu. Bylo těžké překonat pětici obránců a gólmana k tomu. Ve druhé třetině, resp. v devětadvacáté minutě, se Hokejový Klub propracoval k vedení 2:0, které zmírnil až v druhé polovině třetí třetiny Jiří Brodek. Víc starší dorostenci RT TORAX Poruba do šedesáté minuty na soupeře nevymysleli a z Kroměříže odjeli bez bodů. Další utkání čeká starší dorost v pátek 3. března v Šumperku.

Liga staršího dorostu - N10 ne 26.2.10:00
HK Kroměříž
2:1(1:0, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 13. Hubík (Pavlas, Babulík), 29. Chalabala (Mrázek) – 54. Brodek (Lelek). Rozhodčí: Bryška – Prokš, Dias. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
HK Kroměříž: Vystrčil – Babulík, Pavlas, Tkadlec – Hradil, Laciga, Kaňa, Mrázek, Hubík, Chalabala, Omelka
HC RT TORAX Poruba: Mrázek – Lelek, Kroček, Timura, Nagy, Gajdoš, Pliska – Vojtášek, Žídek J., Richtár, Bořuta, Plachý, Béreš, Bochnak E., Vavřík, Brodek