Juniorka přijela z Opavy s vítězstvím 4:1

22.08.2008, Adam Bagar

Junioři Sarezy Ostrava letos prožívají velmi náročnou přípravu a za sebou již mají deset přípravných duelů. Právě v tom desátém zajížděli na led Slezanu Opava. S tímto soupeřem hrála již polovina juniorky v tomto týdnu na domácím ledě a velmi vyrovnané utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou 6:6. Tentokrát již Sareza nastoupila v plné síle se čtyřmi pětkami a svého soupeře přehrála. Už v první části získal Sareze po dvaceti minutách hry jednobrankové vedení Vojtěch Bartoš. Ve druhé části nejprve zvýšil na rozdíl dvou branek Mario Kalina a následně opavský Blaga dal ještě Slezanu snížením na 1:2 šanci na obrat v zápase. Ten se ale nekonal a po brankách Radovana Vajdy a Jiřího Nogy vyhráli hosté ze Sarezy Ostrava 1:4. Nyní čeká ostravské juniory turnaj v Karviné konaný od 26. do 29. srpna a soupeři jim budou postupně tyto týmy: HC Oceláři Třinec, HC Košice a HK Poprad.

- přát. pá 22.8.15:00
Hokejový klub Opava
HC Sareza Ostrava
Branky a nahrávky: 39. Blaga (Gulda) - 12. Bartoš (Richter, Galajda), 25. Kalina (Řezáč), 49. Vajda (Barčák), 60. Noga. Rozhodčí: Klapetek - Hanzlík, Rychlý. Vyloučení: 6:9, navíc Plánovský (OPA) 10 OT. Využití: 0:3. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.
Hokejový klub Opava: Trenčan - Dohnal, Dumbrovský, Kukla, Žídek, Gulda T., Plánovský, Vitásek, Blaga, Mach, Musial, Vítek, Koschatzky, Džemla, Božilov, Baďura, Gulda P., Herman, Mlýnek, Čavrk, Slanina.
HC Sareza Ostrava: Kubáň - Skočovský, Pindur, Spusta, Parma, Rusek, Poláček, Bystroň, Noga, Řezáč, Kalina, Vajda, Kopáč, Voznica, Galajda, Bartoš, Richter, Vidlák, Šimkovič, Blažej, Barčák.