Dvěma góly zařídil výhru Richtár, pro starší dorost je již sedmou v pořadí

18.12.2016, Gabriela Juříková

Poslední utkání roku 2016 odehráli starší dorostenci v Kroměříži, jejíž hokejisté se drží v polovině tabulky. Druhý tým skupiny Východ, HC RT TORAX Poruba, který bodově stíhá Opavu, inkasoval jako první, ale ve stejné desáté minutě dokázal skóre srovnat. Ján Richtár pak ve třinácté minutě svou druhou brankou v zápase poslal hosty do vedení a dostal se na trůn týmového střelce. V patnácté minutě dokázali domácí srovnat, ale v první polovině druhé třetiny dostal Porubu do vedení vítěznou brankou obránce Tomáš Lelek. O prvenství v tabulce se perou svěřenci trenéra Suchánka s Opavou, která je o jeden bod lídrem. Další zápas čeká dorostence až 6. ledna doma s Uherským Hradištěm.

Liga staršího dorostu - 23.kolo ne 18.12.10:00
HK Kroměříž
2:3(2:2, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Byrtus (Laciga), 15. Kristek – 10. Richtár, 13. Richtár (Voznička), 27. Lelek (Brodek). Rozhodčí: Bryška – Halás, Prokeš. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.
HK Kroměříž: Vystrčil – Babulík, Dofek, Tkadlec, Pavlas – Kudlička, Hradil, Laciga, Lekeš, Byrtus, Kaňa, Mrazek, Hubík, Chalabala, Omelka, Kristek, Světlík
HC RT TORAX Poruba: Mrázek – Lelek, Kroček, Timura, Nagy, Šolc – Vojtášek, Skalka, Ferleťják, Richtár, Benka-Rybár, Plachý, Béreš, Brodek, Vavřík, Voznička