,

Přípravné zápasy dorostu - Turnaj so 24.8.11:45
PSG Berani Zlín
2:1sn(0:1, 0:0, 1:0 – 0:0)
Branky a nahrávky Poruby: 38. Macias Krz. (Lambert), rozh. náj. Lambert – 13. Jecho (Lavička, Hoferek). Vyloučení: 6:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1.
HC RT TORAX Poruba: Slíž – Černý, Pasek, Bechný, Križ, Gelnar, Borkovec, Velička – Lambert, Halata, Stodůlka – Macias Krz., Stibor, Kovalčík – Vehovský, Hlaváč, Chovanec – Hradil, Hlavatý
PSG Berani Zlín: Málek – Hoferek, Burian, Valda, Sýkora, Kráčalík, Žižka, Gerych, Chludil, Frömel, Lavička, Jecho, Jiříček, Tomek, Matúšů, Ramert

V první třetině odehráli Porubané skvělá oslabení. Při hře pět na pět sekundovali soupeři a jen díky dobré obraně Beranů se ke střelbě moc nedostávali. Slíž pochytal vše, co viděl, až na střelu Jedly ve třinácté minutě dostatečně rychle nereagoval. Puk prosvištěl brankovištěm, slyšitelně se otřel o tyč a zapadl za brankovou čáru. Druhá třetina byla o přetahované, mnoha vyloučeních a hlavně bezbranková. Třetí dějství patřilo herně a střelecky Porubě a tak si opravdu zasloužila vyrovnávací branku. Přesilovku proměnil Krzysztof Macias ve spolupráci s Davidem Lambertem. Následné pětiminutové prodloužení gól nepřineslo a to i přesto, že Zlínští hráli v početní převaze. Trojice Porubských skvěle bránila, blokovala střely hokejkami i tělem. V nájezdech pak dominovali Moravcovi svěřenci. Po pěti trestných stříleních byl stav 1:1 (za Porubu proměnil Vojtěch Černý) a tak následovaly další série do náhlé smrti. Utkání ukončil David Lambert v osmé sérii.