V Uherském Hradišti padlo patnáct gólů! Výherní konto Poruby neutrpělo ztrátu

04.03.2016, Gabriela Juříková

V pozdním čtvrtečním večeru odehráli mladší dorostenci Poruby utkání na ledě Uherského Hradiště a už v první třetině si vytvořili dvougólové vedení. To sice domácí tým druhým gólem v Mrázkově brance v polovině utkání snížil, jenže RT TORAX poslal další tři puky za Peterkova záda a druhou přestávku přečkal za vedení 6:2. Ovšem třetí perioda patřila Uherskohradišťským, když ji vyhráli 4:3. To však nezměnilo nic na tom, že hosté si vedení pohlídali a tři body získali za výhru 9:6. Hattrickem se na ní podílel Mateusz Wawrzkiewicz, tří bodový byl i Jan Žídek a čtyři kanadské body (2+2) si do statistik zapsal reprezentant Vojtěch Střondala. V neděli čeká nejmladší výběr Poruby utkání s Černými Vlky. Zahajovací buly bude vhozeno v 10:30.

ELIOD liga mladšího dorostu - 34.kolo čt 3.3.17:30
HC Uherské Hradiště
6:9(1:3, 1:3, 4:3)
Branky a nahrávky: 3. Zalubil (Kužílek), 29.Zalubil (Fuga), 44. Podešva, 47. Vyoral (Bouček, Zalubil), 50. Pospíšil (Hurdes), 55. Pospíšil (Podešva, Fuga) – 4. Havránek (Střondala, Žídek J.), 10. Wawrzkiewicz (Anlauf), 19. Střondala (Žídek J.), 36. Benka-Rybár (Šimek, Husák), 37. Puchala (Vojtášek), 39. Wawrzkiewicz, 42. Wawrzkiewicz (Anlauf), 53. Střondala (Havránek), 59. Žídek J. (Střondala). Rozhodčí: Bláha – Nohál, Zapletal. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:2. V oslabení: 00:. Diváci: 33. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:7, 5:7, 5:8, 6:8, 6:9.
HC Uherské Hradiště: Peterka – Hrabec, Hurdes, Šabršula, Vyoral, Kužílek, Pospíšil – Zalubil, Baďura, Podešva, Fuga, Dohnal, Bouček, Pochylý
HC RT TORAX Poruba: Mrázek – Gajdoš, Pitucha, Husák, Becher, Krátký, Šolc, Kroček, Nagy – Wawrzkiewicz, Häring, Anlauf, Šimek, Benka-Rybár, Boniatti, Zicháček, Puchala, Vojtášek, Žídek J., Střondala, Havránek