SLEDUJTE ONLINE:
A-tým:
21.10. 17:00 Nový Jičín – Poruba
MDO: 21.10. 13:30 Poruba – Vítkovice

Tým » muži 2007/2008

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
29 Jakub Čech Čech J. 13.8.1985 23 let 185 cm 90 kg L
43 Michal Gleich Gleich M. 28.7.1989 19 let 181 cm 72 kg L
43 David Iláš Iláš D. 18.6.1987 21 let 178 cm 90 kg L
43 Andreas Kubáň Kubáň A. 19.7.1991 17 let 178 cm 78 kg L
2 Radek Masný Masný R. 13.9.1978 30 let 181 cm 74 kg L
1 Jakub Štěpánek Štěpánek J. 20.6.1986 22 let 186 cm 72 kg L

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
14 Lukáš Buček Buček L. 8.9.1984 24 let 179 cm 85 kg L
  Martin Buček Buček M. 7.5.1986 22 let 186 cm 97 kg P
67 Patrik Černák Černák P. 23.2.1988 20 let 196 cm 110 kg L
  Martin Dudáš Dudáš M. 17.3.1987 21 let 192 cm 100 kg L
71 Adam Falter Falter A. 7.1.1988 20 let 191 cm 85 kg L
  Patrik Flašar Flašar P. 4.4.1987 21 let 180 cm 85 kg L
71 Petr Gulda Gulda P. 4.7.1966 42 let 176 cm 80 kg L
4 Vladimír Holík Holík V. 27.2.1978 30 let 184 cm 90 kg L
10 Dalibor Kubala Kubala D. 27.9.1985 23 let 186 cm 87 kg L
6 Ondřej Měkýš Měkýš O. 27.7.1988 20 let 185 cm 85 kg L
21 David Mocek Mocek D. 11.10.1983 25 let 188 cm 100 kg L
7 Jaroslav Mrázek Mrázek J. 14.1.1986 22 let 190 cm 98 kg L
18 Ctirad Ovčačík Ovčačík C. 18.10.1984 24 let 183 cm 90 kg L
55 Milan Ovšák Ovšák M. 6.12.1977 31 let 171 cm 85 kg L
3 Michal Palík Palík M. 23.8.1987 21 let 186 cm 85 kg L
11 Patrik Rimmel Rimmel P. 28.12.1975 33 let 182 cm 84 kg L
76 Jiří Suchý Suchý J. 3.1.1988 20 let 180 cm 95 kg L
83 Jan Tesařík Tesařík J. 1.7.1983 25 let 187 cm 92 kg L
6 Petr Tomis Tomis P. 15.7.1989 19 let 185 cm 89 kg L
87 David Vajda Vajda D. 4.7.1988 20 let 179 cm 82 kg L
78 Lukáš Vnenk Vnenk L. 23.4.1981 27 let 188 cm 99 kg L

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
76 Martin Bartoš Bartoš M. 2.6.1988 20 let 190 cm 88 kg L
18 Vojtěch Bartoš Bartoš V. 27.12.1990 18 let 180 cm 89 kg L
7 Michal Bartošek Bartošek M. 18.3.1989 19 let 177 cm 81 kg P
8 Daniel Boháč Boháč D. 13.2.1980 28 let 184 cm 89 kg L
81 Lukáš Bokroš Bokroš L. 9.9.1982 26 let 181 cm 84 kg L
9 Jakub Ciupa Ciupa J. 1.5.1988 20 let 186 cm 78 kg L
25 Adam Červenka Červenka A. 1.9.1984 24 let 182 cm 75 kg L
  Tomáš Červený Červený T. 15.7.1986 22 let 181 cm 75 kg  
16 Jakub Dušek Dušek J. 5.5.1987 21 let 179 cm 80 kg P
95 Libor Gelačák Gelačák L. 9.6.1981 27 let 183 cm 92 kg L
33 Radovan Glas Glas R. 8.9.1975 33 let 180 cm 91 kg L
71 Petr Grygar Grygar P. 28.10.1983 25 let 180 cm 78 kg P
25 Matej Hamrák Hamrák M. 14.10.1987 21 let 184 cm 82 kg P
18 Michal Holuša Holuša M. 2.4.1984 24 let 172 cm 80 kg L
10 Radek Hubáček Hubáček R. 23.12.1984 24 let 180 cm 84 kg L
30 Petr Janečka Janečka P. 30.11.1985 23 let 174 cm 80 kg L
8 Ivo Jelšík Jelšík I. 6.9.1990 18 let 182 cm 78 kg P
28 Tomáš Káňa Káňa T. 29.11.1987 21 let 185 cm 88 kg L
9 Lukáš Klimek Klimek L. 14.11.1986 22 let 187 cm 86 kg L
9 Jan Kolařík Kolařík J. 26.10.1988 20 let 184 cm 89 kg L
  Daniel Kraft Kraft D. 6.1.1984 24 let 185 cm 91 kg L
  Adam Mikšovský Mikšovský A. 8.4.1987 21 let 180 cm 81 kg L
77 Ondrej Mikula Mikula O. 3.7.1988 20 let 178 cm 84 kg L
11 Ivo Mocek Mocek I. 16.4.1988 20 let 187 cm 87 kg L
31 Robert Najdek Najdek R. 29.9.1976 32 let 178 cm 88 kg L
28 André Niec Niec A. 14.9.1982 26 let 175 cm 82 kg L
12 Michal Novák Novák M. 30.10.1986 22 let 178 cm 80 kg L
28 Zdeněk Pavelek Pavelek Z. 12.11.1973 35 let 191 cm 92 kg L
84 Jiří Řípa Řípa J. 12.3.1984 24 let 182 cm 79 kg L
7 Marek Sikora Sikora M. 29.12.1986 22 let 187 cm 90 kg P
67 Dalibor Sochorek Sochorek D. 23.12.1972 36 let 177 cm 83 kg L
22 Vít Stránský Stránský V. 26.3.1982 26 let 178 cm 80 kg L
13 Vladimír Svačina Svačina V. 28.4.1987 21 let 180 cm 85 kg P
22 Pavel Šebesta Šebesta P. 25.9.1973 35 let 187 cm 93 kg L
18 Ondrej Šedivý Šedivý O. 30.9.1989 19 let 179 cm 75 kg L
8 Tomáš Urban Urban T. 22.6.1985 23 let 201 cm 90 kg L
9 Petr Valušiak Valušiak P. 7.9.1986 22 let 181 cm 80 kg L
30 Jiří Zdeněk Zdeněk J. 12.11.1982 26 let 175 cm 79 kg L

Průměr:   24 let   183 cm   86 kg

 

Týmové foto

Změny v kádru před sezónou 2007-08

Trenérské změny: Jan Vavrečka (hl. trenér, příchod z HC Orlová), Jaroslav Vlk (asistent, příchod z mládežnických celků HC Sareza Ostrava), Petr Fabián (z postu hl. trenéra přesun na pozici generálního a sportovního manažera klubu).

Příchody: Lukáš Buček (návrat z Akuna Naprzód Janów, Polsko), Petr Grygar (HC Orlová), Matej Hamrák (střídavý start, Vítkovice), Radek Masný (přestup, Havířov), Robert Najdek (přestup, Olomouc), Michal Novák (návrat z HC Orlová), Ctirad Ovčačík (hostování do konce října 2007, Vítkovice), Zdeněk Pavelek (střídavý start, Třinec), Jiří Řípa (hostování, Jihlava, Třinec).

Odchody: Marek Badžo (Comarch Cracovia Kraków, Polsko), Michal Holuša (hostování, Jihlava), Dalibor Kubala (střídavý start, Karviná), Petr Janečka (hostování, Olomouc), Petr Valušiak (Oswiecim, Polsko).

Změny v kádru v průběhu sezóny 2007-08

Příchody: Martin Bartoš (střídavý start, HC Vítkovice), Vojtěch Bartoš (hostování, HC Vítkovice), Michal Bartošek (hostování, HK Jestřábi Prostějov), Jakub Ciupa (junioři, HC Sareza Ostrava), Patrik Černák (přestup, HC VCES Hradec Králové), Adam Falter (hostování, HC Vítkovice), Petr Gulda (střídavý start, HC Nový Jičín), Matej Hamrák (střídavý start, Vítkovice), Michal Holuša (ukončení hostování, HC Dukla Jihlava), Radek Hubáček (střídavý start, HC Vítkovice),David Iláš (střídavý start, HC Slezan Opava), Tomáš Káňa (střídavý start, HC Vítkovice), (Lukáš Klimek (hostování, Vítkovice), Jan Kolařík (střídavý start, HC Vítkovice), Dalibor Kubala (střídavý start, SK Karviná), Ondrej Mikula (střídavý start, HC Vítkovice), Jaroslav Mrázek (hostování, HC Sparta Praha), André Niec (hostování, Havířovská hokejová sporlečnost), Vít Stránský (střídavý start, HC Orlová), Jiří Suchý (Halifax, Amerika), Ondrej Šedivý (hostování, HC Vítkovice Steel), Petr Tomis (junioři, HC Sareza Ostrava), Tomáš Urban (hostování, HC Junior Mělník), Jiří Zdeněk (HC Havířov Panthers).

Odchody: Daniel Boháč (hostování do 30.4.2009, BK Mladá Boleslav), Lukáš Bokroš (hostování do 30.4.2008, Havířovská hokejová společnost), Matej Hamrák (Vítkovice Steel - ukončení střídavých startů), Vladimír Holík (Bánská Bystrica - hostování), Tomáš Káňa (ukončení střídavého startu, HC Vítkovice Steel), David Mocek (hostování do 30.4.2008, BK Mladá Boleslav), Ctirad Ovčačík (Vítkovice Steel - návrat z hostování), Zdeněk Pavelek (HK Jestřábi Prostějov, hostování do 30.4.2008), Patrik Rimmel (Nitra, Slovensko), Dalibor Sochorek (HC Havířov Panthers), Pavel Šebesta (hostování do 30.4.2008, BK Mladá Boleslav).