Fanzone » Ptejte se » Redakce webu

Na vaše dotazy a připomínky odpovídají redaktoři webu www.hcporuba.cz

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 728 odpovědí v této kategorii celkem.

Slečna Drobková (slecna.drobkova@seznam.cz - Poruba) 10.6.2010, 22:49
Zdravím, je tento web super?

Odpověď:
Ano, je. Stejně jako šéf webu drobek Adam:)

Lukáš Bajgar
LIBOR UDĚLAL (HC NIKDO ) 29.4.2008, 14:17
DOBRY CHTĚL JSEM SE ZEPTAT PROC PAN TROJAN NEZVAL DO DOROSTU TŘĚBA JAKO NE HODNĚ ZKUŠENÝ HRÁČ KTERÝ MA ZKUŠENOSTI ZE ZAMOŘI A EXTRALIGY JMENUJE SE ING.MICHAL KRUPA.A JEŠTĚ JEDEN DOTAZ UMÍ PAN TRENER JAROSLAV VLK(ŠVEJK)BĚHAT?!!!!!!

Odpověď:
Musím se přiznat, že otázce ohledně pana Trojana vůbec nerozumím, ale výběr hráčů je věcí trenéra a musí se asi ptát přímo jej, ne redakce... A co se týče trenéra Vlka, myslím si, že běhat určitě umí.
¨nemo 29.4.2008, 11:56
Nevíte proč odešel tomáš němec do hc slezan opava????

Toto redakce neví.
suprapho (simejan@seznam.cz - SAREZA) 27.4.2008, 16:24
Dobry, mohl bych se zeptat kdy budou zverejnena přátelská utkání mužů??Protože třeba na webu Havířova už jsou zápasy zveřejněny a podle jejich webu hraje Sareza 5.8 a 12.8. s Havířovem

Odpověď:
Dobrý den, rovněž i rozpis přátelských utkání se objeví na webu až někdy po 1.5. Ještě stále se totiž plán přípravných zápasů dolaďuje:)
Alfons 26.4.2008, 16:05
dobry den kdy zacina sareze letni priprava?dekuji alfons(vim ze to asi neni otazka na redakci ale i tak dekuji)

Odpověď:
Dobrý den, letní příprava začíná již za několik dní, konkrétně v pondělí 5. května.
denda 26.4.2008, 10:39
Dobry den chci se zeptat jak to vipada ze Šebestou,Mockem,Holíkem a Rimelem jetli se vrátí?!

Odpověď:
Dobrý den, z této čtveřice hráčů se do letní přípravy zapojí Holík, a Šebesta dle dohody s klubem.
Mirek!!!!!!!! (už žadny ) 25.4.2008, 22:58
dobry den mužete mi říct proč dostali dorost tréři:Petr Trojan,Jaroslav Vlk(ŠVEJK).Tihle neskušení treněři by měli trenovat příptravku a ne dorost když ješ¨tě k tomu maji postupit do extraligy a ne aby měli spadnoud do krajskeho přeboru:Dorost by měli dostat zkušenější treneři jako např:Ladislav podgorny!!!!!!!!!Prosím o odpověd děkuji!!!!!!!!!!!

Odpověď:
Dobrý den, sice prosíte o odpověď, ale bohužel Vám nemohu vyhovět. Za prvé - toto není dotaz na redakci a za druhé - trenérské obsazení všech kategorií bude zvěřejněno na webu nejdříve 1.5. Sice nevím, kde jste na to přišel a nemusí to být vůbec pravda, ale podobné dotazy, prosím, pokládejte až po zveřejnění trenérského obsazení na webových stránkách a také spíše do sekce Otázky na vedení. Ale osobně si myslím, že kdyby dorost náhodou trénovala tato dle mého názoru zkušená dvojice, tak by to nebylo určitě špatné.
Petr (Ostrava) 23.4.2008, 10:14
Zdravím ma uz sareza nejake posily a jak to vypadá s davidem mockem a pavlem sebestou vrati se do sarezy???dekuji

Odpověď:
Dobrý den, toto není dotaz na redakci, ale - dle všeho by měl David v Boleslavi zůstat, o Pavla Šebestu jistě zájem je (je hráčem Sarezy), bude ovšem také záležet na jeho rozhodnutí. Co se týče posil, rýsuje se několik jmen, ale vše se uveřejní až po začátku přestupního termínu (1.5.).
ostravak 22.4.2008, 21:47
kdo bude trenovat dorost a juniorku na letni pripravu??

Odpověď:
Dobrý den, po dnešní trenérské radě jsou již známí trenéři všech věkových kategorií, přesto se uveřejní k 1.5.2008, kdy jim začínají smlouvy na další ročník.
fanoušek 20.4.2008, 20:48
kdy bude na stránkách nějaký další článek??

Odpověď:
Dobrý den, nějaký článek se objeví na webu 100% již zítra ve večerních hodinách. Bude to buď sumář 1. ligy mužů, který mám již z poloviny napsán nebo hodnocení sezóny 4. a 5. tříd trenérem Podgorným, který má rozdělaný kolega:)

Další stránky
123456>>