HC RT TORAX Poruba 2011 mění tvář! Do nové sezóny s novým logem

Gabriela Juříková, před 3 dny
Střelecká nadvláda nestačila. Poruba na úvod Visegrádského poháru padla v Detvě

David Kubatík, 13.08.2019
Marek Slíž vychytal skoro čtyři desítky střel, dorostenci v odvetě s Havířovem vyhráli nájezdy

Gabriela Juříková, 13.08.2019
Týdenní soustředění tří žákovských kategorii pod Pradědem

Petr Trojan, Iveta Žídková, 13.08.2019
Chceme vyhrávat, nelze si myslet, že s Havířovem by se vše změnilo, ví nejlepší bek turnaje Urbanec

Patrik Rošič, 11.08.2019
Sportovní den v Kravařích, deváťáci se poměřili se Spartou

Gabriela Juříková, 11.08.2019

Tabulka Chance ligy

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Krátké zprávy

ZMĚNA TERMÍNU
Zápas 45. kola mezi Porubou a Prostějovem se v původním termínu (sobota 12. 1. 2019 v 17:00) nakonec neodehraje. V RT TORAX ARENĚ se bude hrát nově až během reprezentační pauzy, to znamená ve středu 6. 2. 2019 od 18 hodin. Důvodem je kolize s extraligovým derby mezi Vítkovicemi a Třincem, klub tak vychází vstříc fanouškům, kteří by chtěli navštívit oba zápasy.

04.01.2019

TÝDEN HOKEJE proběhl v pondělí 17. září v Kooperativa Areně. Trenéři a vedení HC RT TORAX Poruba děkují všem rodičům, kteří si našli cestu na porubský zimní stadión a přivedli své děti zadovádět si a zabruslit s profesionálními trenéry i hráči. Podrobnější informace spolu s fotografiemi zveřejníme v nejbližších dnech.

Žákovské okénko
O výsledky žákovských tříd, zejména těch nejstarších žáků 8. třídy, kteří bojují o účast na turnaji o mistra ČR, porubská hokejová rodina nepřijde. Místo týdenních okének připravujeme tentokrát měsíční souhrn, který plánujeme zveřejnit po vánočních svátcích.

19.12.2017

Změna termínu
Také předsilvestrovské domácí utkání s Opavou má nový termín. Na základě dohody obou klubů se utkání 32. kola druhé ligy mezi Porubou a Opavou odehraje na ostravském ledě až v pondělí 5. února 2018 od 18 hodin.

Změny v termínech
Dvě prosincová utkání A-mužstva mění své termíny. Zápas v Novém Jičíně se na základě dohody obou klubů odehraje už o den dříve, tedy v pátek 8. prosince 2017, úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin. Svůj termín mění také mezisváteční utkání v Hodoníně, tentokrát se však bude hrát o den později, tedy ve čtvrtek 28. prosince, znovu se tak stane v 18 hodin.

Posily ze Vsetína
Kádr A-mužstva se rozrostl o další dvě zvučná jména. Do sobotního utkání na ledě Hodonína nastoupí v porubském dresu bek Michal Hryciow s útočníkem Lukášem Finsterlem, kteří mají ze Vsetína vyřízeno v ostravském klubu roční hostování s tím, že za valašský klub mohou v případě potřeby kdykoliv nastoupit.

03.11.2017

Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!

02.10.2017

Další přípravné utkání
Vzhledem k tomu, že porubským hokejistům začíná vzhledem k rozlosování sezona až 13. září, se klub HC RT TORAX Poruba 2011 dohodl na dalším přátelském zápase. V něm svěřenci Tomáše Sršně a Aleše Flašara vyzvou ve čtvrtek od 18 hodin na domácím ledě tým HK 95 Považská Bystrica.

Změny v týmu
Klub HC RT TORAX Poruba 2011 poprvé zúžil svůj kádr. Tým opustila kvůli pracovnímu vytížení trojice Petr Seidler, Rostislav Vaněk a Marek Sedlář, jež budou působit v Opavě. Trenéři dále nepočítají ani s Jánem Nikem, Jakubem Peslarem, Davidem Vostárkem nebo Michalem Škodou a Lukou Petelinem. Na hostování pak přichází z Havířova útočník Marek Haas.

27.08.2017

Prosba klubu
Vedení klubu HC RT TORAX Poruba 2011 žádá všechny fanoušky, aby zítra před zápasem s Karagandou (i u všech následujících utkání) upřednostnili vstup od pošty (ul. Čkalovova). Vyhnou se tak zbytečným nepříjemnostem. Klub zároveň děkuje všem, kteří tak učiní.

06.08.2017
Turnaj, ne 11.8.
L.Mikuláš - Poruba
8.kolo, út 20.8.