„LEDOVÁ KLAPKA,“ soutěž o nejlepší video z hokejového prostředí

Gabriela Juříková, 27.01.2019
BPA sport marketing vyhlašuje 2. ročník soutěže Ledové klapky. Jedná se o soutěž, která má za cíl vyzvednout tvůrčí potenciál všech hokejových klubů a týmů. Profesionálních i amatérských. Po zkušenostech z prvního ročníku jsou vytvořeny tři kategorie, aby spolu soupeřila videa s podobnou tématikou. Každý účastník má tak právo zaslat tři videa. Do každé kategorie jedno. Výhrou je nejen trofej, ale i finanční obnos pro zakoupení nebo zdokonalení technické výbavy a další věcné ceny.

Účastníkem soutěže může být prostřednictvím svého zástupce jakýkoli hokejový klub či organizovaný tým v ČR (obchodní společnost, spolek, tým registrovaný v amatérských ligách). Není nutné, aby byl členem ČSLH nebo hrál soutěže řízené ČSLH. Účastnit se tak mohou například i univerzitní týmy, týmy hrající, městské, amatérské, odborářské ligy apod.

Bližší informace o přihlášení, pravidlech a podmínkách soutěže, a co by měla či neměla videa obsahovat, naleznete na www.ledovaklapka.cz. Videa, jejichž stopáž nepřekročí 8 minut, lze do soutěže přihlásit do 3. května tohoto roku. Bude tak možné poslat i videa například s ohlédnutím za sezónou apod. Přihlášení do soutěže a dobré nahrání videa bude potvrzeno SMS zprávou. Pokud se tak nestane, lze vše ověřit na emailové adrese klapka@bpa.cz. Zde Vám zodpoví i jiné dotazy. Třeba ty, jak dodržet zákon o osobních údajích.

Do prvního ročníku Ledové klapky se přihlásilo 23 klubů a týmů. O umístění bojovalo celkem 39 videí. První cenu vyhrálo video z produkce VHK ROBE Vsetín, druhou příčku obsadilo poutavé video o dospívání malého hokejisty v otce v HC Meteor Třemošná a na třetím místě se umístilo video z BK Mladá Boleslav. Všechny lze shlédnout v článku s informacemi o novém ročníku na tomto odkaze.

Do poroty zasednou i letos odborníci z předních českých médií. Do 9. května vyberou TOP 5 videí z každé kategorie a do 21. května vyhlásí vítěze. Předání cen proběhne v červnu 2019.