Žákovské Winter Classic! Ostravské derby šestek a osmiček pod širou oblohou v Bruntále

René Chyla, 19.01.2018
Neděle 21. ledna 2018 se stane pro mladé hokejisty šesté a osmé třídy hokejových klubů HC RT TORAX Poruba a HC Vítkovice Ridera dnem nevšedním a zřejmě také jedinečným zážitkem na celý život. To, co se nepoštěstí například ani některým hokejistům NHL, si budou moci vyzkoušet naděje ostravských hokejových mančaftů na vlastní kůži. Řeč není o ničem jiném než o slavném Winter Classic aneb hokejovým zápasem pod širou oblohou. Dějiště ostravského dvojitého derby se ovšem přesouvá mimo moravskoslezskou metropoli, přesněji do Bruntálu. Letošní vzájemná bilance těchto soupeřů jasně hovoří v obou třídách pro rivala z Vítkovic, podaří se Porubským zlomit favorita? Šesté třídy rozehrají svůj zápas v 15 hodin, osmičky zkříží hokejky o dvě hodiny později.