Z porubské obrany půjde strach! Přichází duo Tichý - Flašar

Z porubské obrany půjde strach! Přichází duo Tichý - Flašar

Lukáš Bajgar, 17.06.2016
Letní přestupové období přináší první výrazné úlovky v druholigových vodách, obranu HC RT TORAX Poruba 2011 doslova a do písmene vybetonují řízní beci Josef Tichý a Patrik Flašar. Zatímco druhý jmenovaný již v minulosti zkušenosti s místním celkem nabral, čeká opavského obra první porubská mise.

„Jsem velice rád, že mohu potvrdit příchod obou hráčů do kádru Poruby pro následující ročník,“ informuje o prvních vlaštovkách v porubském HC RT TORAX generální manažer Pavel Hinner. “Již po minulém ročníku jsem v rozhovoru zmínil, že v obraně máme stále prostor pro zlepšení, a já věřím, že jak Josef Tichý, tak Patrik Flašar nám v tomto pomohou.“

Josef Tichý

Obrovitý bek je od mládí úzce spjat s opavským hokejem, ve kterém strávil bez výjimky svou celou dosavadní kariéru. Za pár dní osmadvacetiletý obránce se stal ikonou nejen Slezanu, ale celé II. ligy. Jeho téměř dva metry výšky a více než metrák živé váhy v kombinaci s vysokou produktivitou jak v kanadském bodování, tak na trestné lavici nedávají žádnému soupeři spát.

Statistika Josefa Tichého

Patrik Flašar

Druhou výztuhou obranných řad se stává syn slavného reprezentanta a opory nejen rytíře Vítka, Aleše Flašara. Devětadvacetiletý zkušený hráč přichází do Poruby z nedalekého Nového Jičína, kde patřil k jistotám první lajny, za kterou se moc kotoučů nedostalo. V minulosti zkoušel své štěstí také v dresu Sarezy Ostrava, ale přes nabitost tehdejšího kádru do soutěžních utkání nenastoupil.

Statistika Patrika Flašara