Vstupenky a permanentky pro sezonu 2017/2018

Redakce, 18.07.2017
Vedení klubu HC RT TORAX Poruba 2011 zveřejnilo necelé tři týdny před startem prvního přípravného utkání, které porubští borci sehrají doma v pátek 4. srpna proti Přerovu, ceny jednorázových i permanentních vstupenek pro nadcházející sezonu 2017/2018, v němž HC RT TORAX hodlá atakovat příčky nejvyšší a pokusit se o postup do WSM ligy.

Jistě příjemnou zprávou pro fanoušky HC RT TORAX Poruba 2011 bude fakt, že cena jednorázových vstupenek na přípravné zápasy zůstává stejná jako tomu bylo v sezoně předešlé. Příznivci porubského hokeje si připlatí pouze v jednom případě, městské derby s extraligovými Vítkovicemi bude možné zhlédnout za 70 Kč.

Druhá liga startuje 13. září 2017 a v základní části sehraje Poruba doma (dle aktuálního rozlosování, které počítá v lize i s Orlovou) celkem 21 zápasů, a tak pokud patříte mezi věrné a pravidelné návštěvníky porubského hokeje, jistě přijde vhod možnost zakoupení permanentních vstupenek, které budou k dostání od konce srpna na sekretariátu klubu za 900 Kč. V ceně jsou všechny zápasy základní části i všechny zápasy playoff. Permanentní vstupenky neplatí pouze na přípravná utkání a na případnou kvalifikaci o WSM ligu. Jednorázové vstupenky na mistrovské zápasy budou k dostání za 50 Kč.

Ceny vstupného pro sezonu 2017/2018

Přípravné zápasy (vyjma zápasu s Vítkovicemi):30 Kč