Ve čtvrtek 28. listopadu pořádá HC RT TORAX náborovou akci Pojď hrát hokej za Porubu!!!

Lukáš Bajgar, 24.11.2019
Milí rodiče a příznivci ledního hokeje, zapište si pořádně do svých diářů datum 28. listopadu, 17. hodinu. HC RT TORAX Poruba pořádá náborovou akci mladých hokejistů a mladých hokejistek s názvem Pojď hrát hokej za Porubu!!!

Dne 28. 11. 2019 se koná náborová akce malých hokejistů a hokejistek do klubu HC RT TORAX Poruba s podtitulem Pojď hrát hokej za Porubu!!!

Začátek akce je naplánován na 17:00, to proběhne prezentace klubu, seznámení s koncepcí mládeže a vysvětlení pozitiv sportování. Od 17:35 - 18:15 bude následovat vzorový trénink na ledové ploše, a o finální rozcvičku mezi 18:30 - 19:30 se postarají trenéři v nedaleké tělocvičně formou zábavných her.

Prosím rodiče či jejich zástupce, aby svým ratolestem zabalili s sebou teplé oblečení na led, rukavice a převlečení + obuv do tělocvičny. Přilby a brusle budou k zapůjčení přímo u klubu.

V průběhu celé akce bude poskytnuto drobné občerstvení pro rodiče (káva, čaj a něco malého k zakousnutí).