VSTUPENKY ONLINE! HC RT TORAX zahajuje elektronickou distribuci vstupenek

Lukáš Bajgar, 21.12.2018
Chystáte se na utkání HC RT TORAX Poruba 2011 a nechce se vám v mrazivém počasí stát fronta u pokladen? Jste fanoušek mužstva soupeře a máte obavy, aby se na vás dostalo? Pak je následující článek přesně pro vás! HC RT TORAX Poruba 2011 se přidává do rodiny týmů nejen Chance ligy, které nabízejí možnost nákupu vstupenek z pohodlí domova, mobilně v obchodě či z tabletu u babičky na návštěvě. Jak na to? Čtěte dále.

Vstupenky online

Krom klasického prodeje vstupenek v den utkání na pokladnách RT TORAX ARENY je nově zahájena možnost prodeje online, a to na následujícím odkazu:

HCPORUBA.ENIGOO.CZ

Prvních pět ONLINE kupců vstupenek bude zařazeno do soutěže se společností KODECAR o víkendové zapůjčení vozu

Slavnostní otevření RT TORAX ARENY 28. 12. 2018

V pátek 28. prosince hostí HC RT TORAX v utkání Chance ligy nepříjemné Benátky nad Jizerou, utkání začíná v 17:30 a klub si připravil několik zajímavých překvapení.

Krom online předprodeje vstupenek bude možno zakoupit lístky na utkání také výjimečně na sekretariátu klubu. Zápasu bude přítomen spíkr, jenž rozproudí zábavu, maskot Porubák, společnost KODECAR si připravila soutěž o víkendové zapůjčení vozidla a také bude otevřen FANSHOP.