Trenérská bomba! František Výborný posiluje realizační tým HC RT TORAX

Lukáš Bajgar, 11.11.2018
HC RT TORAX Poruba 2011 překvapoval v úvodu soutěže coby nováček kdejaký celek, úvodní kola se držel na samotné špici Chance ligy a fanoušci s údivem čekali, který soupeř to zase odnese. Poté ale přišlo vystřízlivění a propad na místa, která nezaručují playoff, a tak se zrealizovala dlouhodobá myšlenka vedení klubu – v roli konzultanta přichází František Výborný!

HC RT TORAX Poruba 2011 v současnosti okupuje jedenáctou příčku druhé nejvyšší soutěže a již v pondělí 12. listopadu přivítá na svém ledě trápící se Frýdek-Místek. Oba soupeře od sebe dělí sice jediná příčka, ale také devět bodů.

Jak tedy nastartovat hráče k parádním výkonům z úvodu soutěže? František Výborný je pravá volba! V roli konzultanta týmu doplní trenérské duo Aleš Flašar – Tomáš Sršeň a nejen vedení klubu si slibuje zvýšení potenciálu herního kádru. Vždyť kdo jiný, než trojnásobný mistr extraligy v roli trenéra (vše se Spartou Praha), dokonce pětinásobný šampión československé nejvyšší soutěže v roli hráče (vše za Duklu Jihlava) a především uznávaný expert a nomen omen výborná persona by měl týmu z Ostravy pomoci?

„František Výborný se již byl podívat na zápasy jak v Ústí nad Labem, tak doma proti Havířovu,“ přibližuje generální manažer klubu Pavel Hinner. „Nebude stát na střídačce, ale z pohledu konzultanta bude sledovat zápasy z tribuny a poznatky následně s trenéry konzultovat,“ upřesňuje Pavel Hinner úlohu nového člena realizačního týmu HC RT TORAX Poruba 2011.