Staň se redaktorem webu HC RT TORAX Poruba a buď vidět!

Redakce, 07.11.2018
Ovládáš český jazyk? Baví tě hokej? Chceš být blíže kabině A-týmu a poznat zákulisí porubského klubu z jiného pohledu? Jsi spolehlivý a dokážeš pracovat samostatně? Pokud jsi odpověděl na všechny otázky „ano“, pak možná právě Ty jsi tím pravým, kterého hledáme!

Co tedy budete potřebovat?

Nejlépe vlastní notebook, cit pro pečlivost, spolehlivost a chuť vnést mezi nás třeba i něco nového. Musíte také dobře ovládat český jazyk, být samostatní a mít alespoň základní znalosti související s ledním hokejem.

A co jsme schopni Vám nabídnout?

Zajímavého koníčka, který se nikdy nestane rutinou a který Vás pohltí. Osobně potkáte trenéry i hráče nejen našich nadějí, ale také prvoligového A-mužstva! Blíže se seznámíte s chodem hokejového klubu, získáte volný vstup na domácí zápasy A-mužstva a k tomu finanční ohodnocení závislé na množství vykonané práce.

Co se od Vás čeká?

Čeká Vás psaní reportáží z hokejových utkání mládeže i A-mužstva, psaní online textových přenosů pro server onlajny.com či rozhovory s trenéry i hráči HC RT TORAX Poruba 2011.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese lukas.bajgar@email.cz, rene.chyla49@gmail.com nebo g.jurikova@seznam.cz, kde získáte další informace. Případné zájemce prosíme, aby k těmto účelům nevyužívali sekce Ptejte se redakce, ale psali jen na výše uvedený kontakt. Děkujeme vám a těšíme se na nové přírůstky v našich řadách.