Společná návštěva zápasu MS juniorů v Ostravě

Romana Opatová, 01.01.2020
V období mezi svátky trávili hráči starší přípravky a žáků společný čas i mimo tréninky a vánoční turnaje. Využili nabídky Českého hokeje na volnou návštěvu zápasu USA – Německo.

Více než 20 dětí za doprovodu trenéra Jiřího Trembáče a vedoucích týmů přípravek Michala Opata a Michala Grygara vyrazilo společně do Ostravar Arény s cílem nejen fandit, ale také obhlídnout techniku hry, rychlost a další dovednosti mladých špičkových hráčů. I když návštěvnost v základní skupině na zahraniční týmy není největší, nejen malí porubští hráči, ale i hráči hokejových týmů z jiných měst, kteří využili nabídky volného vstupu, vytvořili hráčům USA i Německa důstojnou atmosféru.

Společná návštěva utkání se tak řadí mezi další vydařené doprovodné akce, které HC RT TORAX připravuje pro své mladé hokejisty.