Silvestrovské klání starých gard vítězně pro Rozumův výběr

Lukáš Bajgar, 30.12.2017
V pátek 29. prosince se utkaly tradičně staré gardy hokejistů Poruby a jejich přátel. Tým kolem kapitána Rozuma dal zapomenout loňské porážce 10:12 od výběru Dalibora Sochorka a na svého soka se připravil na výbornou. V zápase plném napětí, krásných hokejových momentů, ale také plném zábavy se hráči v červených dresech radovali z vítězství 12:8.

Utkání nejen porubských legend nestihlo pořádně ani začít a už se s krvavým zraněním do ošetřovny řítil Vít Stránský, aby přítomné diváky přesvědčil, že i „sranda mač“ je všemi brán s notnou dávkou řevnivosti. Rozumův celek se dostal poměrně brzy do vysokého vedení a tak nebylo nouze o celou řadu parádních kombinací. Ze všech branek za zmínku stojí ta od Patrika Rimmela, jenž po vhazování ve středu kolbiště obdržel na obranné modré kotouč, napřáhl a z téměř pětatřiceti metrů nachytal gólmana v nedbalkách. Sochorkův výběr tak nenavázal na loňské vítězství a zajisté již nyní střádá plány na další rok...

Team Sochorek - Team Rozum 8:12 (1:4, 2:5, 5:3)

Sestavy:
Team Sochorek:

Sochorek, Škutchan, Zdeněk, Hrubý, Gala, Zdráhal, Čogala, Tichý, Hruška, Sikora, Galvas, Vnenk, Rimmel
Team Rozum:
Rozum, Stránský, Kříž, Najdek, Pavlačka, Lhotský, Kasan, Vons, Matějný, Kukol, Prokop, Kalandra, Dresler
Rozhodčí: Zahel

FOTOBANKA - generování HTML Zpět na přehled