Přípravka: Silvestrovská party

Romana Opatová, 31.12.2018
27. prosince měli nejmladší hráči HC RT TORAX napilno. Dopoledne si tak jako jejich mnozí starší parťáci zahráli i oni svůj vánoční zápas s rodiči a následně se odpoledne a podvečer sešli na společné předsilvestrovské party.

Po krátké vánoční pauze bez oficiálních tréninků se hned 27. prosince všichni hráči přípravky setkali na společném mezi-vánočním tréninku. I v přípravce dodrželi trenéři dlouholetou tradici a zahráli si na tomto tréninku vzájemný zápas proti svým rodičům. Tátové oprášili své bruslařské a hokejové dovednosti a mámy mohutně povzbuzovaly. Zápas byl plný legrace, jen pro příště prý asi musí být pozváni i rozhodčí – děti měly jasno, že zvítězily ony, ale tátové zase trvali na svém vítězství.

V podvečer se následně sešlo více než 25 dětí, jejich sourozenců a rodičů, aby společnými aktivitami v předstihu oslavili přicházející nový rok. Akci primárně uspořádali ve svých prostorách restaurace v Ostravě-Dubině manželé Woznicovi s výpomocí několika dalších rodičů. Pro děti bylo nachystáno spousta her a soutěží, které vyžadovaly mrštnost, kreativitu i malou odvahu. Dvou hodinovým pásmem soutěží je provázela pohádková postava Santy Clause a Ledové královny.

Krom hlavního trenéra Jirky Trembáče a jeho ženy Moniky pozvání na tento večírek přijal také trenér Petr Rambousek. Trenéři byli do aktivit s dětmi také přímo zapojováni, např. v převleku za obry s velkými břichy a parukami měli za úkol dětem praskat balónky přivázané u nohou.

Taneční tečkou dětského večera byl tanečník teenager Honza, který svými kreacemi zaujal pozornost všech dětí na parketu. Se spoustou odměn a posilněni dobrým jídlem se děti v závěru večera s nebývalou radostí vrhly na místní bowling.