Poslední měsíc roku u starší přípravky HC RT TORAX

Romana Opatová, 08.01.2020
Svěřenci Jiřího Trembáče, hráči 5. třídy, odehráli v posledním měsíci roku 2019 pouze dvě utkání. Na domácím hřišti přivítali své vrstevníky z Kopřivnice a další týden vyrazili na svůj poslední zápas roku do Orlové. V obou utkáních doplatili na svou nízkou gólovou produktivitu, kdy zejména v druhém utkání s Orlovou rozhodně nebyli herně horším týmem.

V neděli 8. prosince páťáci HC RT TORAX Poruba hostili v Kooperativa Aréně soupeře z HC Kopřivnice, který dorazil na utkání ve své nejsilnější sestavě. Po celou dobu utkání to byl především on, kdo diktoval tempo zápasu. Domácí se snažili držet krok, ale na počítadle naskakovalo skóre v téměř pravidelném cyklu jen na straně hostí. Čestný gól utkání vstřelila Poruba až v závěru utkání. Hosté pak ještě výsledek korigovali ve svůj prospěch na konečných 11:1.

V sobotu 14. prosince vyrazili Porubští za soupeřem do Orlové. Ani v tomto utkání hráči HC RT TORAX nedokázali bodovat. Stylem hry byli oba soupeři prakticky rovnocenní, porubským hráčům ale, na rozdíl od soupeře, góly v tento den příliš nepadaly. Na gól ke konci první části utkání již Poruba další nepřidala, za to šestkrát inkasovala.