Porubu čeká před pauzou poslední domácí představení, dorazí Střondalova Třebíč

René Chyla, 29.10.2018
Hokejisté HC RT TORAX zvítězili po tuhém boji na ledě posledního Ústí na Labem 5:3 a upevnili si desátou pozici. Tu budou hájit ve středu od 18 hodin v OSTRAVAR ARÉNĚ právě proti jedenácté Třebíči, na kterou mají Ostravané sice náskok šesti bodů, klub z Vysočiny má ale zápas k dobru. První vzájemné utkání těchto týmů viděli doma fanoušci Horácké Slavie, která nakonec pokořila Flašarův a Sršňův výběr 2:1 po prodloužení. Tým kolem porubského odchovance Vojtěcha Střondaly je týmem nevyzpytatelným, zatímco doma si hokejisté Třebíče vyšlápli například na Litoměřice, Slavii i českobudějovický Motor, venku hráči z Vysočiny spíše tápou, jelikož na kluzištích soupeřů dokázali bodovat pouze v prvním kole na ledě Ústí nad Labem, kde vyhráli 4:3 po nájezdech. Pak ale přišlo sedm venkovních proher v řadě, což poslalo v tabulce venkovních zápasů Třebíč až na poslední místo. Bude tento nepříznivý trend Třebíče pokračovat i po zápase v Ostravě? Začínáme ve středu 31. října 2018 v 18:00!

20. kolo Chance ligy
HC RT TORAX PORUBA 2011 vs. SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ
středa, 31. října 2018, 18:00 hod.
OSTRAVAR ARÉNA, Ostrava-Zábřeh

Vstupné: 70 Kč, děti do 15 let a držitelé průkazů ZTP a ZTP/P zdarma vč. doprovodu