Porubu čeká historický milník! Ve středu nastoupí proti pražské Slavii

René Chyla, 08.10.2018
Zápas z velkým Z odehrají ve středu porubští hokejisté, kteří odcestují do hlavního města, kde se ve slavném Edenu postaví dvojnásobnému mistru české hokejové extraligy – týmu HC Slavia Praha. Pro oba celky to bude první konfrontace vůbec, Poruba se se Slavií dosud nikdy nesetkala. Zatímco HC RT TORAX vlétl do ligy jako velká voda a několik kol držel první místo, Slavia měla start katastrofální, když z prvních tří zápasů nezískala ani bod a rozdíl mezi těmito týmy byl markantní. Po prohrách s Přerovem, Českými Budějovicemi a Prostějovem ale pražský celek vyměnil starý motor za nový a od té doby šlape jako hodinky. Následujících sedm zápasů Slavia neprohrála v základní hrací době, šestkrát dokonce bodovala naplno, a tak může slavný celek už pokukovat po špici, když se bodovou sérií vyšplhal až na šesté místo právě za Porubu. Zápas bude přímou bitvu minimálně o páté místo, Porubští jsou pátí pouze díky lepšímu skóre. Kdo ovládne ostře sledovanou bitvu? Zápas začíná v Praze ve středu 10. října v 18 hodin.

12. kolo Chance ligy
HC SLAVIA PRAHA vs. HC RT TORAX PORUBA 2011
středa, 10. října 2018, 18:00 hod.
Zimní stadion Eden, Praha – Vršovice

Vstupné: 130 Kč sezení, 90 Kč stání