Porubu čeká další přípravné utkání na domácím ledě, z polské extraligy dorazí Polonia Bytom

René Chyla, 31.08.2016
Nejtěžší přípravné duely mají porubští hokejisté za sebou. Nejprve zdolali Krakov, poté zaskočili i polskou reprezentaci. Nicméně v posledním zápase už papírového favorita překvapit nedokázali a extraligovým Vítkovicím podlehli 3:9. Před Ostravany tak zívají poslední dva zápasy, ve kterých ještě o nic nepůjde, poté už startuje druhá liga. Ve čtvrtek se doma představí proti polské Bytomi v čele s exporubským Jakubem Peslarem a příští úterý změří síly s Kopřivnicí, s níž taktéž zahájí základní část třetí nejvyšší soutěže.

11. přípravné utkání
HC RT TORAX PORUBA 2011 vs. TMH POLONIA BYTOM
čtvrtek, 1. září 2016, 18:00 hod.
RT TORAX ARENA, Ostrava-Poruba

Vstupné: 30 Kč

Přidejte se na facebookovou událost zde

Poslední utkání obou celků

příp.PorubaxVítkovice3:9
příp.PorubaxPolsko “A“5:3
příp.OpavaxPoruba1:3
příp.PorubaxKrakov3:2
příp.PorubaxOpava1:2
TMH Polonia Bytom
příp.BytomxToruň6:3
příp.OpolexBytom3:2
příp.KatowicexBytom0:1
příp.BytomxJastrzębie1:2
příp.JastrzębiexBytom6:4

Věděli jste, že ...?

Jak si Porubští poradí s týmem, se kterým se ještě RT TORAX nikdy nesetkal?

foto: Lukáš Bajgar