PREVIEW: Zvedne se RT TORAX na ledě Benátek nad Jizerou?

Aleš Koubík, 12.02.2019
Posledních šest zápasů čeká svěřence Miloše Holaně v letošní sezóně a z toho budou čtyři na kluzištích soupeře. První z nich už čeká v Benátkách nad Jizerou. Severočeský celek aktuálně prožívá herní krizi, když prohrál už šest utkání v řadě a doma naposledy uspěl téměř před měsícem proti Kadani. Ostravský tým zažívá obdobnou situaci, jelikož prohrál pětkrát v řadě a z toho hned čtyřikrát v domácím prostředí. Toto kolo bude výrazně ovlivněno i tím, že se souběžně bude hrát extraliga, takže většina týmů zřejmě nebude moci nasadit hráče v rámci střídavých startů. Tohle by se mělo dotknout právě hostitele Poruby, který úzce spolupracuje s Libercem. V jakých sestavách oba týmy nastoupí? To a mnohem více se dozvíme v zápase 55. kola Chance ligy mezi HC Benátky nad Jizerou a HC RT TORAX PORUBA 2011, jenž hostí Zimní stadion Benátky od 17:30 hodin.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

40. kolo Chance ligy - 28. prosince 2018

HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Benátky nad Jizerou 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 27. Urbanec (Zdeněk, Káňa J.) – 11. Průžek (Kolmann, Chrtek), 31. Havlín (Dlouhý, Šír), 38. Havlín (Dlouhý, Niko). Rozhodčí: Obadal, Veselý – Měkýš, Bubela. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 825. Střely na branku: 38:25.

HC RT TORAX Poruba 2011:Kůdela (od 41. Dvořák) – Urbanec, Slavík, Padrnos, Matějíček, Pastor, Šnajnar – Káňa J., Zdeněk, Guman – Kanko, Vymazal, Dufek – Toman, Illéš, Alexejev (od 28. Václavek)

HC Benátky nad Jizerou:Žajdlík – Kunst, Kolmann, Husa, Havlín, Aubrecht, Niko, Klodner – Wiencek, Chrtek, Průžek – Špaček, Šír, Dlouhý – Čech, Burda, Klapka – Žemba, Šafařovský

NEJLEPŠÍ HRÁČI OBOU TÝMŮ

HC Benátky nad Jizerou