PREVIEW: Poprvé pod Holaněm na ledě Slavie, skončí série proher?

Aleš Koubík, 04.01.2019
Sympatický a bojovný výkon nestačil k prolomení série pěti proher za sebou s vedoucí Jihlavou a možnost reparátu budou mít hráči Poruby již pod hlavním koučem Milošem Holaněm v Praze, kde bude v cestě bude stát Slavie, která aktuálně drží poslední místo zaručující play-off. Zápas 42. kola Chance ligy mezi HC Slavia Praha a HC RT TORAX PORUBA 2011 hostí Zimní stadion Eden od 15:00 hodin.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

27. kolo Chance ligy - 24. listopadu 2018

HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Slavia Praha 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 4. Ovčačík (Hudeček), 16. Ovčačík (Hudeček, Slavík), 37. Vymazal (Toman, Dufek), 55. Kanko (T. Jáchym), 56. Toman (Vymazal, Dufek) – 58. Kverka (J. Doležal, J. Veselý). Rozhodčí: Čech, Koziol – Konvička, Gančarčík. Vyloučení: 6:6, navíc Dufek (POR) 10 OT. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 328. Střely na branku: 40:25.

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela – Slavík, Ovčačík, Urbanec, Matějíček, Adam, Čypas – J. Káňa, Hudeček, Guman – Dufek, T. Jáchym, Kanko – Toman, Vymazal, Václavek – od 5. Jankovský.

HC Slavia Praha: Šorf – Duda, J. Novák, J. Drtina, Štibingr, Barák, Hejda, Steinocher – L. Krejčík, Šagát, M. Ondráček – Šmerha, Kverka, Kubica – J. Doležal, Vlček, J. Veselý – Panna, Furch, Tejral